O nas

Razem z klientem tworzymy przyszłość środowisk pracy

Zmieniamy typowe biuro w miejsce pełne inspiracji i współpracy — miejsce, w którym Twoi pracownicy i klienci czują się dobrze. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wszystkich typów wnętrz komercyjnych. Od 1991 roku dostarczamy wnętrza dla biur, salonów wystawowych, oddziałów banków, hoteli oraz placówek oświatowych i medycznych na całym świecie.

Wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni

Jako część grupy Royal Ahrend jesteśmy jednym z pięciu największych producentów mebli biurowych w Europie. Jesteśmy w stanie zaoferować klientom niezawodną i bezproblemową obsługę poprzez nasze dwadzieścia pięć biur na pięciu kontynentach. Nasze fabryki znajdują się w sześciu lokalizacjach na całym świecie, a my zrealizowaliśmy zamówienia w ponad stu krajach.

6
zakładów produkcyjnych na całym świecie
28
lokalnych biur
1,700
pracowników
290
mln euro obrotów w 2016 r

Za naszym sukcesem stoją zadowoleni klienci

Udane projekty wymagają ludzi z różnymi umiejętnościami i doświadczeniem. Cieszymy się, że mamy takie zaplecze. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas jedno — chcemy być dumni z naszej pracy i przyczyniać się do wzrostu renomy czeskiego wzornictwa, zarówno w kraju jak i za granicą.

Tworzymy jak najlepsze środowisko pracy dla naszych pracowników. Środowisko, które wspiera ich pracę i rozwój osobisty. Oprócz komfortu w miejscu pracy mają oni również możliwość zdobycia doświadczenia na arenie międzynarodowej. Doskonale wiemy, że zadowolenie pracowników przekłada się na wyniki ich pracy dla naszych klientów.

Rozwijamy się na fundamencie dobrego wzornictwa

Zawsze wierzyliśmy, że inwestycja w wysokiej jakości wzornictwo opłaca się w dłuższej perspektywie czasowej pod względem zadowolenia klienta. Projektując nowe produkty i wnętrza, współpracujemy zewnętrznie z renomowanymi czeskimi oraz międzynarodowymi projektantami i architektami. Nasza współpraca zaowocowała licznymi nagrodami. Na przykład dwukrotnie otrzymaliśmy nagrodę Red Dot Design Award.

Wspieramy sztukę

Przyjemne środowisko pracy, wysokiej jakości wzornictwo i sztuka są ze sobą ściśle powiązane. Cieszymy się, że dzieła sztuki są coraz częściej włączane do nowoczesnych wnętrz i staramy się promować ten trend. Od wielu lat współpracujemy z czołowymi czeskimi artystami i wspieramy szereg projektów kulturalnych. Przekształciliśmy nasz salon wystawowy w galerię sztuki, zaaranżowaliśmy wystawy w naszej fabryce i wsparliśmy serię wywiadów pod tytułem „Factory Talk”, które dały możliwość spotkania się z naszymi artystami.

Produkcja w wydaniu TECHO

Zakład produkcyjny TECHO jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcji mebli w Europie Środkowej i Wschodniej. Począwszy od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, stopniowo rozszerzaliśmy produkcję oraz zwiększaliśmy jej produktywność i wydajność poprzez wprowadzanie nowych zaawansowanych technologii.

W ciągu ostatnich dwóch dekad poczyniliśmy również znaczne inwestycje w ograniczanie negatywnego wpływu produkcji na środowisko. W zakresie zanieczyszczenia wody i powietrza nasza fabryka spełnia najsurowsze skandynawskie normy. Emisja z naszych zakładów sięga zaledwie 10% limitów dozwolonych przez normy UE. W dziedzinie ochrony środowiska od dawna staramy się być wzorem do naśladowania dla innych producentów.

24,475
m2 łącznej powierzchni
5,900
m2 powierzchni produkcyjnej
13,050
m2 powierzchni magazynowej
5,025
m2 powierzchni wystawowej i biurowej

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Daj nam znać!