Showroom

Chcesz w ciekawy sposób zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie wnętrz komercyjnych? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego salonu wystawowego na warszawskiej Woli.

Wierzymy, że przyszłością branży jest kreatywność. Istotą naszej pracy jest tworzenie środowisk pracy, które inspirują nas i wyzwalają kreatywną energię do generowania pomysłów, wykorzystywania szans oraz stawiania sobie nawzajem wyzwań w celu rozwiązywania pozornie nierozwiązywalnych problemów.

Słuchamy naszych klientów i partnerów — rozumiemy zapotrzebowanie na miejsca pracy, które motywują ludzi i stymulują wszystkie zmysły. Rozumiemy, że interakcja i zaangażowanie to coś więcej niż tylko spotkania w sali konferencyjnej.

Nasz salon wystawowy pełni funkcję laboratorium lub piaskownicy dla innowacji. Tutaj możesz doświadczyć różnych ciekawych scenariuszy, przetestować najnowsze projekty oraz inteligentne rozwiązania, a co ważniejsze, możesz stworzyć swoje własne!

Petr Kolář
Architekt ADR

Dziedzictwo przemysłowe

„Pierwotnie istniała tu fabryka produkująca żarówki Philips. Projektując wnętrze, odwołaliśmy się zatem do przemysłowego stylu budynku, który jest unikalny dla tej części miasta. Stworzyliśmy przestrzeń, która inspiruje klienta do własnych kreatywnych rozwiązań i oferuje wiele ciekawych opcji”.

Jan Matoušek
artysta — ściana z graffiti

Eksplozja barw

„Eksplozja barw odnosi się do twórczej energii, którą wszyscy mamy w sobie. Każdy człowiek może być kreatywny, co jest sposobem na praktyczne wykorzystanie wyobraźni. Zasada ta jest przenoszona na ścianę, na której kolory eksplodują i płyną w różnych natężeniach”.

Czekamy na Twoją wizytę

Przed przyjazdem prosimy o uzgodnienie spotkania z handlowcem — pozwoli to jak najlepiej wykorzystać czas wizyty. Lista kontaktów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Daj nam znać!