Fit-out

Wyposażasz nowe biuro? Pomożemy Ci w realizacji projektu od A do Z.

Z nami zaoszczędzisz czas oraz wysiłek, ponieważ zarządzamy szeregiem dostawców. Możemy przejąć zarządzanie całym projektem od początku do końca i zapewnić jego realizację zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nasz doświadczony zespół zajmie się komunikacją z innymi partnerami i nadzorem nad poszczególnymi etapami. Nasz zespół odpowiada za to, by wszystko — począwszy od projektu wstępnego aż po dostawę i montaż wyposażenia — odbyło się na czas, w ramach budżetu i zgodnie z wymogami jakościowymi.

Dzięki kompleksowej usłudze oszczędzasz nawet 25% kosztów.

Kompleksowe aranżacje typu fit-out są idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm, które oczekują od wykonawców najwyższej jakości. Dziękisprawdzonemu systemowi zarządzania miejscem prowadzenia robót budowlanych oraz kontroli jakości pracy, a także starannemu przygotowaniu projektu od samego początku we współpracy z klientem, jesteśmy w stanie osiągnąć oszczędność rzędu 5–25% całkowitych kosztów.

1. Planowanie wydajności

Zastanawiasz się nad przeprowadzką do nowego biura i rozważasz różne lokalizacje? Nie wiesz, która z opcji będzie najlepsza dla Twojej firmy? Nie masz pewności, czy nowa przestrzeń pomieści wszystkich pracowników? Będziemy przy Tobie od samego początku: przygotujemy podstawową analizę funkcjonalności i wydajności jednego lub kilku budynków, aby umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji dotyczącej zarówno powierzchni całego obiektu, jak i piętra.

2. Planowanie zagospodarowania przestrzeni

Czy chcesz osiągnąć maksymalne wykorzystanie nowej przestrzeni? Potrzebujesz pomocy w negocjacjach dotyczących przyszłej umowy najmu?

Pomożemy Ci sformułować pomysły na to, jak powinna działać przestrzeń. Zdefiniujemy układ według wymogów roboczych i określimy ilości mebli. Określimy również koszty robót budowlanych.

Jako konsultanci z wieloletnim doświadczeniem możemy pomóc w negocjacjach najlepszych warunków przyszłej dzierżawy.

Wynikiem tej fazy jest plan zagospodarowania przestrzeni.

3. Projektowanie

Interesuje nas codzienne funkcjonowanie Twojej firmy. Zaczynamy od kwestii podstawowych, takich jak pojemność kuchni, a następnie przechodzimy do ważnych szczegółów, np. różnych wysokości podłoża w pomieszczeniach, rodzajów podłóg, klamek itp. Projektujemy i aranżujemy pomieszczenia oraz obliczamy optymalną alokację kosztów. Podchodzimy do zadania w sposób kompleksowy i wnikliwy, tak aby rezultat odpowiadał standardom ergonomii i efektywności oraz często surowym wymogom dotyczącym identyfikacji wizualnej.

Elementy koncepcji projektowych

  • ścianki działowe
  • podłogi/dywany
  • drzwi
  • projekty graficzne
  • meble
  • sufity podwieszane

Rezultatem jest studium wnętrza — podstawa do przygotowania dokumentacji projektowej.

Kluczowe przestrzenie do zaprojektowania.

4. Dokumentacja

Przygotowujemy dokumentację projektową zgodnie z prawem budowlanym i zapewniamy dokumenty niezbędne do prowadzenia rozmów z lokalnymi biurami projektowymi, wyceny prac oraz wdrożenia. Rezultatem tego etapu jest dokumentacja projektowa i przedmiar prac. Na tym etapie powstaje również szczegółowy budżet.

5. Inne działania

Możemy zorganizować dodatkowe usługi, dzięki którym skrócisz czas poświęcany na pozyskiwaniu dostawców. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami i w razie potrzeby możemy zwrócić się do lokalnych firm oraz nadzorować jakość wykonania. Możemy zorganizować wszystko, począwszy od oznakowania kierunkowego aż po graficzny projekt tapet, naklejki na szklane ścianki działowe, panele dźwiękochłonne czy pomiar powierzchni biurowej.

6. Zarządzanie projektem i nadzór

Przy planowaniu zamówień nasz doświadczony zespół projektowy wykorzystuje nowoczesne narzędzia do sporządzania szczegółowych wykresów Gantta, z których dowiesz się, co zostanie zrobione i kiedy. Będziemy z Tobą współpracować podczas przygotowywania założeń projektowych, pomożemy przy wyborze podwykonawców, obejmiemy nadzór nad procesem budowy (raporty z dni kontroli), zajmiemy się zmianami w toku budowy i będziemy utrzymywać stały kontakt, aby dać Ci pewność, że wszystko przebiega zgodnie z planem.

Aby ostateczny rezultat odpowiadał projektowi, uważnie nadzorujemy prace budowlane.

7. Wykonywanie robót budowlanych

Oferujemy pomoc w realizacji projektów od etapu stanu surowego zamkniętego. Zaczynamy od stanu surowego zamkniętego nowego budynku biurowego lub od prac rozbiórkowych w przypadku budynku istniejącego. W pustej przestrzeni najpierw tworzymy strefę zewnętrzną zgodnie z podanym układem i kontynuujemy instalację wyposażenia.

Zaletą tego podejścia jest to, że wspólnie z klientem możemy jak najbardziej zbliżyć się do jego koncepcji idealnego biura. W rezultacie pracujemy szybciej, generując mniejsze koszty.

8. Wyposażenie wnętrz i meble

Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze podejście dostosowane do Twoich wymagań. Od stanowisk pracy po strefy relaksu, specjalne produkty dźwiękochłonne oraz elementy na zamówienie — zawsze znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Korzystamy z własnego nowoczesnego zakładu produkcyjnego i międzynarodowego portfolio niezawodnych dostawców. Nasz doświadczony zespół sprzedawców jest do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania projektu.

9. Obsługa posprzedażowa

Jesteśmy przy Tobie nawet po oddaniu wnętrza do użytku. Możemy zorganizować Twoją przeprowadzkę, korzystając z usług naszego sprawdzonego partnera, a dodatkowo zadbamy o przyjazną dla środowiska utylizację starych mebli. Kiedy już zaaklimatyzujesz się w nowym biurze i uznasz, że potrzebujesz dodatkowych mebli albo chcesz coś zmienić lub ulepszyć, zaspokojeniem Twoich potrzeb zajmie się ten sam zespół.

Zapraszamy do lektury naszego magazynu poświęconego usługom fit-out

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Daj nam znać!